Як найвигідніше придбати техсировину?

Технічна сировина — це особливі сорти деревини, вкритої корою, яку можна використовувати з різною метою — як для виробництва окремих видів товарів, так і для інших потреб. Найчастіше для внутрішньо-технічних потреб підбирають сировину з дерев хвойних або листяних порід, залежно від мети виробництва. 

Де придбати?

За останні роки свою користь з вигідних та якісних закупівель довів аукціон продажу ProZorro Sale — найпопулярніший традиційний аукціон в Україні. Не зважаючи на те, що створено його було лише у останні роки, він довів свою придатність досить швидко як найдоступніша платформа як для тих, хто хоче вигідно продати, так і для масових та індивідуальних покупців. Це зручно, адже в одному місці зібрано найбільшу кількість пропозицій з кожного окремого виду сировину, тож кожен покупець має змогу домовитись про придбання саме тієї кількості та саме того сорту, який йому потрібен, за найкращою ринковою ціною. 

Як зробити покупку?

Найзручніше працювати з аукціоном за допомогою професійних брокерів з біржі — https://sale.ueex.com.ua/news/tehsyrovyna-dlya-vtp-kupyty-na-majdanchyku-prozorro-prodazhi. Чому так важливо звернутися саме до брокерів? Кожний аукціон традиційно має певні обмеження та правила використання. Для того, щоб не розгубитися у різноманітті вимог до оформлення документів, не пропустити важливі терміни та правильно зібрати необхідні документи, допомога спеціаліста буде просто незамінною. Просто зверніться до біржі — й вам допоможуть не лише провести оформлення контракту безпомилково, вигідно та зручно, але й зможуть проконсультувати з приводу підбору контрагенту, правил проведення торгів, та таке інше.

Яку саме сировину можна придбати на аукціоні?

Прозорро зарекомендував себе як саме та платформа, де можна придбати будь-яку сировину. У пошуку ви сможете заздалегідь задати певні параметри, які є для вас важливими — сорт та довжина продукції, якість, механічні та фізичні властивості. Ви можете бути впевнені, що продукція, яка пропонується на продаж, відповідає всім необхідним нормативам — у першу чергу, дотримані санітарні (рівень радіаційного або хімічного забруднення у зоні заготовки техсировини для ВТП) та екологічні (стан навколишнього природного середовища) вимоги. 

Чому це важливо?

Тому що це може стати важливим чинником для якості вашої продукції, яку ви будете пропонувати вашим споживачам. Ви зможете гарантувати, що кожен стілець, пано, ліжко абощо виготовлені з сировини найвищої якості — безпечної та екологічно чистої, яка не завдасть шкоди здоров’ю під час постійного використання. А це ж, погодьтеся, в першу чергу репутація саме вашого виробництва.

Тож беріть за звичку замовляти техсировину для внутрішньо-технічних потреб лише у перевірених продавців через платформу всеукраїнського аукціону Прозорро, за допомогою спеціалістів з біржі. 

Відповідно до нових нормативів, в обов’язковому порядку до аукціонів Prozorro.Sale долучаються найбільші лісозаготівельні господарства, річний прибуток яких перевищує 10 мільйонів гривень. Деревина, у тому числі і техсировина для ВТП — з сосни, ялини, дубу, вільхи, липи, берези, осики, тополі, черешні,