Вибірковий тендер на нерухомість

Тендерна пропозиція — це процес, який подумки здійснює потенційний постачальник відповідей на запрошення до участі у тендері. Він робить пропозицію на поставку товарів або послуг. У будівництві основний тендерний процес, як правило, відбувається між замовником та підрядником, щоб продовжити роботу. Однак, оскільки шляхи закупівельускладнюються, то тендери можуть шукати широкий спектр товарів та послуг. Більш точно можна почитати на сайті https://www.uub.com.ua/otsinochna-diyalnist/otsinka-neruhomosti-u-poltavi-na-uub/.

Незалежно від характеру товарів або послуг, які вимагаються, закупівля тендерів, як правило, виконується однією з низки основних процедур:

  • Відкритий тендер.
  • Вибірковий тендер.
  • Проведення тендерних переговорів.
  • Послідовний тендер.
  • Рамкові тендери.

Відкритий тендер дозволяє кожному подати тендер на поставку необхідних товарів або послуг, як правило, у відповідь на оголошення про те, що контракт подається на тендер. Для великих проектів тоді може відбутися процес попередньої кваліфікації, який дозволить запросити постачальників до списку для підготовки тендерів. Цей процес попередньої кваліфікації — це не те саме, що селективний тендер.

Вибірковий тендер дозволяє постачальникам подавати заявки за запрошенням. Попередньо вибраний список потенційних постачальників підготовлений, відомий своєю репутацією, щоб відповідати контракту щодо розміру, характеру та складності, які вам потрібні. Потім їх можуть запитати, чи зацікавлені вони в тендері на контракт, а потім, на основі отриманих відповідей, їх кількість запрошується до участі в тендері (як правило, не більше 6). Отримавши тендерні пропозиції, найкращий учасник відбирається на основі таких критеріїв, як ціна та переговори.

Консультанти або досвідчені клієнти можуть вести «затверджені» списки потенційних постачальників для певних типів контрактів, а потім регулярно переглядати результати, щоб оцінити, чи слід залишатись у списку.