Как выгодно продавать арестованное имущество на электронных площадках

Електронні аукціони державних закупівель тривають близько п’яти років. Угоди з банкрутством з нерухомістю не є винятком. Усі операції повинні відбуватися на спеціалізованих порталах, пов’язаних з прозорою центральною системою, яка отримала певну акредитацію від Міністерства економіки, розвитку та торгівлі України. Найпопулярнішим веб-сайтом є українська універсальна біржа https://sale.uub.com.ua/ru/filter/arrested-property, де розміщуються всі пропозиції. Біржа отримала всі акредитації від Міністерства економічного розвитку і торгівлі. Такі аукціони допомагають погасити борг боржника або задовольнити вимоги кредиторів у разі банкрутства. Співпраця з Українською універсальною біржою — найнадійніший спосіб чесного продажу майна.

Процес торгів є таким:

  • По-перше, учасник надає реєстрацію майна на продаж, необхідну інформацію про ціну, кроки, які слід вжити для її зміни, та правила аукціону.
  • Після цього торгові платформи інформують своїх користувачів про нову частину. Бажаючі взяти участь повинні переглянути всі дані та подати заявку на участь та винести депозит. Для участі в аукціоні кожен учасник отримає спеціальне посилання з торгової платформи, яке наддасть їм доступ до пропозицій Prosoro.
  • Після прийняття заявок аукціон починається. Переможець буде обраний відповідно до встановлених правил. Після того, як клієнт і переможець укладають угоду про придбання нерухомості. Потім система генерує та публікує всі необхідні дані про процес торгів.

Система відкритих аукціонів в Інтернеті — це новий крок у продажу придбаних позик та нерухомості, що надає більшій кількості учасників доступ до пропозицій, усуваючи необхідність фізичного існування сторін, а весь процес відбувається через Інтернет зі смартфона або з комп’ютер. Дворівнева система повністю відкриває всі стадії та учасників, що запобігає спробам шахрайства та тіньовим пропозиціям.