Чому державі вигідно здавати майно в оренду через систему ProZorro

Правильне використання майна – це чудова можливість отримати від нього реальну користь у вигляді прибутку. Одна справа, коли об’єкти нерухомості використовуються на постійній основі та є вигідними для держави. Зовсім інший момент, коли мова йде про ту нерухомість, яка залишається в неактивному стані.

Тобто, це можуть бути приміщення, які просто залишаються на балансі державних та комунальних установ. Не дивлячись на те, що ці об’єкти не використовуються, вони потребують регулярного огляду, ремонту, сплати платіжок й так далі. Відповідно, для того, щоб позбавитися від зайвих затрат, але залишити за собою право на повернення об’єкту державі, й проводяться аукціони, де подібне майно можна взяти в оренду.

Зрозуміло, що вся ця процедура не обходиться без впливу системи ProZorro. Sale. Дуже багато цікавої інформації про цей сервіс можна дізнатися на сайті megasale.com.ua.

Для чого потрібен формат аукціону

На цьому етапі виникає логічне запитання – для чого взагалі потрібна система ПроЗорро та підключені до неї електронні майданчики, якщо можна знайти зацікавлених орендаторів в інтернеті.

При цьому. Важливо розуміти, що кількість подібних об’єктів на ринку нерухомості максимально велика. Неможна не відмітити абсолютно неефективну систему пошуку клієнтів, які б могли зацікавитися можливістю пошуку клієнтів.

Тому, найбільш перевіреним та надійним варіантом в цій ситуації залишається система ПроЗорро. Нагадаємо, що самі торги проходять не на цьому сайті, а на електронних майданчиках, які мають для цього відповідну акредитацію.

Говорячи про найбільш популярні майданчики, то до їх переліку можна віднести Українську універсальну біржу. Ще один цікавий момент який говорить про позитивну сторону подібних торгів – це відсутність можливості таємно позбавитися від майна шляхом його продажу. Всі державні об’єкти зарані контролюються діючим законодавством й обійти систему ПроЗорро стороною не представляється можливим.

Виходячи з цього, можна сказати, що формат онлайн-торгів через ПроЗорро настільки популярний через такі причини, як:

  • Зручність;
  • Вигідна складова;
  • Прозорість;
  • Рівна конкуренція.

Вже зараз практика показує, що даний напрям в роботі онлайн-аукціонів дійсно актуальний і є велика аудиторія людей, які в цьому зацікавлені.